Paslanmaz Çubuk

paylaş
Whatsapp'dan Bilgi Al
Ürün Detayı :

Paslanmaz metal çubukların Ostenitik, Ferritik ve Marnestik olarak üretimi yapılır. Çubuklar makine, silah, boya, gıda, sanayii ve gemi gibi pek çok alanda ve üretim aşamasında tercih ediliyor. Satışı yaptığımız ürünlerimiz arasında ASTM A484, ASTM A484M,ASTM A274 standartlarında ve AISI 304, AISI 316L, AISI 316 kalitelerinde üretilmektedir.

Demir doğada en çok bulunan dördüncü maden olma özelliğini taşır. Dünyamızda bol bol bulunması kolay halde şekillenmesi gibi özellikleri hem fiyatının ucuz olmasını sağlıyor hemde pek çok alanda kullanım imkanı tanıyor. Bunun yanı sıra demirin yapısı gereği yumuşak olmasından dolayı daha sert bir hale getirilmesi amacıyla karbon ve krom elementi eklenir. Bu sayede demir çelik halini alır. Ortaya çıkan bu ürün paslanmaz çubuk şeklinde de isimlendirme almaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan paslanmaz çelik yaşantımızda pek çok alanda kullanılmaktadır. Örneğin çelik çatal, bıçak, kaşık gibi ürünler bulunuyor. 420, 316, 304 ve AISI 3000 kalite standartlaına göre üretilen paslanmaz çelik, her kalite standardında farklı bir işçilik sunar.

Kalite gruplarını sıralamak mümkündür. Paslanmaz çubuk ürünleri 2mm ile 300 mm ölçülerine kadar farklı boyutlarda üretiliyor. Bunun dışında 3 ile 6 metre uzunluğa ulaşan paslanmaz çubuk, bu boyutlara da ulaşabilmektedir.

Müşteri Hattı
0216 415 99 30
Dudullu OSB Mah. DES 1.Cadde C-07 Blok No:78 Ümraniye / İstanbul