Paslanmaz Köşebent

paylaş
Whatsapp'dan Bilgi Al
Ürün Detayı :

Sektörel ve kullanım alanlarının farklılıklarından doğan köşebent çeşitleri, paslanmaz formuyla ayrıcalık sunuyor. Orijinali L şeklinde olan köşebentler, birçok farklı şekil ve ölçülerde üretilebilme özelliğine sahiptir. Korozyona karşı müthiş bir mukavemet gücüne sahip olmakla birlikte ileri teknoloji kapsamında dizayn edilmektedir. Paslanmaz çeliği farklı şekillerle buluşturan Özge Metal olarak, kullanışlı ve fonksiyonel ürünlere imza atmaktayız.

Paslanmaz köşebent ölçüleri malzeme bazında AISI 304 ve 304L, 316 ve 316L kalite standartlarına en uygun düzeyde üretime tabi tutulmaktadır. Köşebentlerin ölçü olarak her iki tarafı da birbirine eşit olmakla birlikte, çeşitli özellikler sunmaktadır. Standartların üzerine çıkan firmamız, projenize uyumlu paslanmaz köşebent ölçüleri ile ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.

Paslanmaz Köşebent Özellikleri ve Malzemeleri

Yüksek oranda ostenitik çelik içeren köşebent çeşitlerimiz, %18 krom barındırma özelliğiyle paslanmaz forma ulaşmaktadır. Bu sayede uzun yıllar kullanım avantajı sunmaktadır. Paslanmaz köşebentlerin manyetik olmadığını belirtmek isteriz. En yüksek ısılara dahi son derece üstün mukavemet gücü gösteren bu ürünler, kaynak edilebilme niteliğiyle fark yaratmaktadır.

Paslanmaz köşebentler, ölçüleri ve ağırlıklarıyla projenize en uygun formda üretilebilmektedir. Maksimum 6 metre boyunda olan köşebent çeşitleri, her daim stoğumuzda yüksek oranda yer almaktadır. Bu yüzden ihtiyacınız olduğunda hemen sipariş verebilir, hızlı teslimat güvencemizi deneyimleyebilirsiniz. Bu ürünlerin geneli L şeklindedir fakat ihtiyaçlarınıza özel ölçüde de ürettiğimiz paslanmaz köşebent ürünlerinin, tamamı sertifikalıdır.

Müşteri Hattı
0216 415 99 30
Dudullu OSB Mah. DES 1.Cadde C-07 Blok No:78 Ümraniye / İstanbul